Met 2 voor de prijs van 1 naar ‘Julie Zwijgt’ (21/10 t.e.m. 24/10)

Dit pakkende, ingetogen drama over een talentvolle tennisster maakte indruk in Cannes en beleefde vorige week zijn Belgische première tijdens Film Fest Gent. Het debuut van Leonardo van Dijl wordt door de nationale en internationale pers alom geprezen om zijn urgente thematiek en pretentieloze stijl.

Dankzij de campagne ‘Vlaamse film. Grenzeloze cinema.’ kan je met twee voor de prijs van één naar deze film. Ga je op 21, 22, 23 of 24 oktober met twee naar ‘Julie Zwijgt’, dan betaal je maar één ticketje.
De actie geldt online en aan de kassa.
Tickets voor 21, 22, 23 en 24 oktober zijn nu te koop. Bestel hier of aan de kassa.

Hoe online bestellen?
1. Selecteer een voorstelling tussen 21 en 24 oktober 2024
2. Kies in de webshop voor Vlaamse Film en duid het aantal gewenste kaartjes aan.
3. Vul jouw persoonlijke gegevens in. De kaartjes worden verstuurd naar het door jou opgegeven e-mailadres.
4. Je ziet een overzicht van jouw openstaande bestelling. Vul de promocode GRATIS in in het vakje en klik vooraleer je verder gaat op de knop “Activeer”. 
5. Het totaalbedrag van je bestelling wordt nu aangepast.
6. Rond jouw bestelling af door op de knop “Betalen” te klikken.

We Love Cinema = 1 + 1 gratis ticket

Tot en met zaterdag 26 september geeft één betalend standaardticket recht op één gratis ticket voor dezelfde vertoning. 

Opgelet: enkel geldig voor standaardtickets, niet voor tickets die je koopt met een voucher, rittenkaart of Cineville Pass.